782 622 622 info@carmile.pl

Carmile & przyjaciele

Spotkania z przyjaciółmi są dla nas najważniejsze, ponieważ pomagają zachowywać najlepsze wspomnienia. Corocznie spotykamy się w gronie najbliższych przyjaciół, sympatyków i partnerów na najwyższym poziomie, ale w miłej atmosferze. Mamy świadomość, że świat należy do tych, którzy potrafią się cieszyć z każdej spędzonej chwili z unikalną motoryzacją.. Nasz wspólny wieczór jest ukoronowaniem wspólnych projektów i motoryzacyjnych marzeń naszych Klientów. Staramy się również uczestniczyć w największych wydarzeniach w sektorze motoryzacyjnym na świecie.

Bang & Olufsen A/S

Bang & Olufsen A/S jest synonimem perfekcji w muzyce od 1925 roku. W ofercie firmy znajduje się najwyższej jakości sprzęt audio-wizualny.

www.bang-olufsen.com

Omega

OMEGA jest jednym z najbardziej znanych szwajcarskich producentów zegarków.

www.omegawatches.com

Cafardini

CAFARDINI to ekskluzywne materiały, suit Spa i niepowtarzalny styl i pasja do niezwykłej elegancji zarówno w męskim jak i damskim wydaniu.

www.cafardini.com

W Śliwiński

Jubilerska firma z ponad 20 letnią rodzinną tradycją. Specjalizuje się w ekskluzywnej diamentowej biżuterii oraz kamieniach szlachetnych.

www.wsliwinski.pl

Bariera Dźwięku

Najwyższej jakości systemy Audio-Video, profesjonalne doradztwo, terminowość oraz realizacja najskrytszych marzeń muzycznych.

www.barieradzwieku.pl

McLaren Automotive

McLaren Automotive od 1989 roku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji sportowych samochodów w oparciu o technologię Formuły 1.

cars.mclaren.com