782 622 622 info@carmile.pl

Carmile

Carmile

Motoryzacja wyzwala pasję i nieustającą chęć odkrywania nowych możliwości. Staramy się zdobywać nowe doświadczenia, wiedzę, aby sprostać największym wyzwaniom w sektorze motoryzacyjnym. Trwale współpracujemy z producentami, instytucjami badawczo-rozwojowymi oraz ekspertami branżowymi, aby standard naszych usług opierał się głównie na fachowej wiedzy.

Samochód powinien być wyjątkowy i podkreślać cechy właścicielem jak diament, który odzwierciedla piękno, elegancje oraz status społeczny. Z każdego auta można wydobyć nieszablonowy charakter świadczący o jego najwyższej klasie, technicznym zaawansowaniu czy funkcjonalności. Dla wielu posiadaczy „cztery kółka” to znacznie więcej niż popularny środek lokomocji – to styl życia, wyrażenie emocji, ucieleśnienie najskrytszych marzeń.

Marzenia motoryzacyjne możesz spełnić sam wybierając z szerokiej palety spośród dostępnych modeli i marek. Począwszy od pełnego włoskiego temperamentu Ferrari czy Lamborghini, poprzez estetykę brytyjskiego Aston Martina, kończąc na niemieckiej precyzji Bentleya, Porsche, Bmw czy Audi. Jednakże najlepsze wybory zawsze poprzedzone są jazdami testowymi organizowanymi przez producentów lub importerów, które ukazują prawdziwe i często nieznane oblicze wymarzonego auta.

Consulting sektora motoryzacyjnego jest naszą specjalnością, dlatego zawsze staramy się osiągać wyznaczone cele. Analizujemy, doradzamy oraz dostarczamy kompleksowe rozwiązania w sektorze samochodów osobowych, sportowych, użytkowych oraz SUV z pełną obsługą przed i po sprzedażową. Przygotowujemy indywidualne projekty w oparciu o posiadaną wiedzę z zakresu modyfikacji optycznej i mechanicznej wykorzystując doświadczenie najlepszych specjalistów branżowych.

Motto Carmile to - Nie uznajemy niemożliwości!Zarząd i Pracownicy
CARMILE POLSKA