782 622 622 info@carmile.pl

Serwis premium

Serwis premium

Carmile jako niezależny importer specjalizuje się w obsłudze niemieckich włoskich i angielskich producentów samochodów z segmentu Premium.

Know-how, wieloletnie doświadczenie, profesjonalne szkolenia w sektorze motoryzacyjnym umożliwiają realizację zleceń naszych Klientów. Analizujemy, projektujemy oraz wdrażamy projekty motoryzacyjne dla odbiorców indywidualnych, instytucjonalnych oraz Instytucji Państwowych. Wszystkie nasze projekty przygotowywane są w oparciu o najwyższą jakość, profesjonalne podejście i długoterminową współpracę.

Wielobarwny świat motoryzacyjny Carmile zazwyczaj nie pozostawia wiele do życzenia z racji bezpośredniego dostępu do większości modeli seryjnie produkowanych na świecie. Jesteśmy przekonani, że z nami znajdziesz swój wymarzony samochód, a my dołożymy wszelkich starań, aby Twój sen stał się rzeczywistością. Wspieramy każdego Klienta podczas całej historii użytkowania samochodu – „Jesteśmy z Tobą - Zawsze do dyspozycji”. Bezpieczeństwo zakupu to standard dla naszych Klientów, ponieważ zaprojektowaliśmy elastyczne formy finansowania dostosowane indywidualnie do preferencji, wymagań i gustów. Oferujemy szeroki zakres finansowania, który głównie opiera się na optymalizacji podatkowej oraz elastycznej umowie leasingu lub dzierżawy. Dzięki naszym usługom zapewniasz swojej firmie większą rezerwę płynności finansowej, redukcję podatków bezpośrednich i koniec problemów z odsprzedażą pojazdów.

Wysokie wymagania Klientów wyznaczają nowe kierunki rozwoju naszej oferty. Realizujemy indywidualne zamówienia na wybrane modele samochodów, które zostają wyposażone według życzenia przyszłego użytkownika. Projekt, wykonanie oraz dostawa indywidualnie wyprodukowanego oraz doposażonego modelu samochodu jest realizowana łącznie z dostawą pod wskazany adres – „Door to Door”.

Gwarantujemy profesjonalny serwis consultingowy, finansowy i ubezpieczeniowy w następujących obszarach:

- Projekty marketingowe dla sektora motoryzacyjnego
- Projekty CFM dla małych firm z obsługą zewnętrzną
- Pośrednictwo w zakupie i sprzedaży samochodów
- Leasing operacyjny i finansowy
- Linie kredytowe na finansowanie flot wielomarkowych
- Wynajem długo i krótkoterminowy w Unii Europejskiej
- Ubezpieczenia
- Akcesoria & Tuning

Zapraszamy do współpracy.